Hurá na futbal

Premiéra: 04. júna 2015
Originálny názov: METEGOL
Krajina pôvodu: Španielsko
Rok výroby: 2014
Žáner: animovaný
Dĺžka: 106 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je prístupný pre všetky vekové kategórie
Formát: 3D, 2D
Zvuk: Dolby Digital/DTS/SDDS
Oficiálna stránka: http://www.foosball-themovie.com/
Réžia: Juan José Campanella
Scenár: Juan J. Campanella, Gastón Gorali
Kamera: Félix Monti
Hudba: Emilio Kauderer
Hrajú: Boris Alkalaghi, Jana Lieskovská, Martin Kaprálik, Matúš Krátky, Marián Labuda Peter Kovárik, František Kovár, Ivan Romančík a i.


Krátky obsah:
Amadeo žije v malom meste. Pracuje v bare a hrá stolný futbal lepšie ako ktokoľvek iný. Miluje Lauru, ale ona o tom nevie. Jeho jednoduchá rutinná práca sa rúca, keď sa do ich mestečka vracia Ace, v súčasnosti najlepší futbalista na svete a chce sa pomstiť za jedinú porážku, ktorú kedy utrpel. Amadeov bar, stolný futbal a dokonca i duša sú zničené. V tom objaví niečo magické: hráči z jeho milovaného stolného futbalu začali rozprávať... a veľa! Spoločne sa vydajú na cestu plnú dobrodružstva pre záchranu Laury a ich mesta. Počas cesty sa z nich stane pravý tím. Hurá na futbal je nový španielsky animák pre celú rodinu.


     Distribučný list


/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol/metegol