Sucker Punch

Premiéra: 31. marec 2011
Originálny názov: SUCKER PUNCH
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2011
Žáner: akčný/fantasy
Dĺžka: 110 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 15 rokov
Formát: 35 mm; 1:2,35
Zvuk: SR/SR-D/SDDS/DTS
Oficiálna stránka: suckerpunchmovie.warnerbros.com/

Réžia: Zack Snyder (300, Legenda o strážcoch)
Scenár: Zack Snyder, Steve Shibuya
Kamera: Larry Fong
Hudba: Tyler Bates, Marius De Vries
Hrajú: Emily Browning (Príbeh dvoch sestier), Abbie Cornish (Kráľovná Alžbeta: Zlatý vek), Jena Malone (Pýcha a predsudok), Scott Glenn (Bournovo ultimátum, Training Day), Oscar Isaac (Agora)

Krátky obsah:
Sucker Punch je výpravnou akčnou fantasy, ktorá vás zavedie do sveta fantázie mladého dievčaťa, ktorému pomáhajú sny dostať sa z temnej reality, v ktorej žije. Oslobodená od hraníc, času a priestoru môže ísť kamkoľvek, kde ju jej myseľ zavedie. Neuveriteľné dobrodružstvá, ktoré prežíva postupne začnú stierať hranice medzi predstavami a reálnym svetom. Babydoll (Emily Browning) je proti svojej vôli poslaná svojím otcom do vzdialeného sanatória. Nestráca však vieru v to, že sa jej podarí z toho strašného miesta utiecť. Rozhodnutá bojovať za svoju slobodu, presvedčí ďalšie štyri dievčatá, aby sa spoločne pokúsili o útek. Vedené Babydoll sa zúčastňujú bitiek so samurajmi a rôznymi fantazijnými bytosťami. Bojujú s nekonečným arzenálom zbraní a využívajú všetky možnosti, ktoré im svet, v ktorom sa práve nachádzajú ponúka. Spoločne sa musia rozhodnúť, čo postupne obetujú, aby prežili. Ale vďaka pomoci čarodejníka (Scott Glenn) je možné, že sa im podarí – ak uspejú – získať slobodu.

     Distribučný list


/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch/sucker_punch