Súboj titanov 3D

Premiéra: 15. apríl 2010
Originálny názov: Clash of the Titans
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2010
Žáner: fantasy, dobrodružný
Dĺžka: 106 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 3D Digital, 35 mm, 1:2,35
Zvuk: SR/SR-D/SDDS/DTS
Oficiálna stránka: clash-of-the-titans.warnerbros.com/

Réžia: Louis LETERRIER (Neuveriteľný Hulk, Kuriér 2, Odtrhnutý z reťaze)
Scenár: Travis Beacham, Phil Hay, Matt Manfredi
Kamera: Peter Menzies Jr.
Hudba: Ramin Djawadi (Iron Man)
Hrajú: Sam Worthington (Avatar, Terminator Salvation), Liam Neeson (Batman začína, 96 hodín), Ralph Fiennes (Predčítač, Harry Potter), Gemma Arterton (Quantum of Solace, Princ z Perzie: Piesky času), Mads Mikkelsen (Casino Royale), Alexa Davalos (Chuť lásky), Danny Huston (X-Men Origins: Wolverine), Jason Flemyng (Podivuhodný prípad Benjamina Buttona)

Krátky obsah:
Súboj titanov je príbehom boja o moc, v ktorom sa postavia ľudia proti kráľom a králi proti bohom. Boj medzi samotnými bohmi môže zničiť celý svet. Perseus (Sam Worthington) – syn boha vychovávaný človekom – neuspeje v záchrane svojej rodiny pred Hádom (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohom podsvetia. Keď už nemá čo stratiť, rozhodne sa pre nebezpečnú misiu, cieľom ktorej je zničiť Háda skôr, než sa jemu podarí zničiť Dia (Liam Neeson) a tak rozpútať peklo na zemi. Perseus sa s vernými spolubojovníkmi vydáva na nebezpečnú cestu hlboko do zakázaných svetov. Musí sa stretnúť s pekelnými démonmi a desivými obludami. Zvíťaziť môže iba vtedy, ak prijme svoju božskú silu, vzoprie sa vyššej moci a svoj osud vezme do vlastných rúk. Remake legendárnej klasiky SÚBOJ TITANOV si filmoví diváci budú môcť vychutnať v 3D formáte.

     Distribučný list


/suboj_titanov/suboj_titanov/suboj_titanov/suboj_titanov/suboj_titanov/suboj_titanov/suboj_titanov/suboj_titanov/suboj_titanov/suboj_titanov