Nezabudni na mňa

Premiéra: 6. máj 2010
Originálny názov: Remember Me
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2010
Žáner: romantická dráma
Dĺžka: 128 min
Jazyková verzia: české titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 35 mm, 1:1,85
Zvuk: Dolby SRD
Oficiálna stránka: www.rememberme-movie.com

Réžia: Allen Coulter
Scenár: Will Fetters
Kamera: Jonathan Freeman
Hudba: Marcelo Zarvos (Sin Nombre)
Hrajú: Robert Pattinson (Twilight sága), Emilie de Ravin (seriál Nezvestní), Pierce Brosnan (Mamma Mia!), Chris Cooper (Bournovo ultimátum)

Krátky obsah:
V romantickej dráme Nezabudni na mňa hrá Robert Pattinson (súčasný idol všetkých dievčat) mladého rebela z New Yorku Tylera, ktorého vzťah s otcom (Pierce Brosnan) je od rodinnej tragédie na bode mrazu. Tyler si nevie predstaviť, že by niekto mohol pochopiť, čím všetkým musle prejsť – až do chvíle, keď neuveriteľnou hrou osudu stretne Ally (Emilie de Ravin). Láska bola tou poslednou vecou, na ktorú by chcel myslieť, ale keďže jej prítomnosť pôsobí na jeho dušu ako balzam, bezhlavo sa do nej zamiluje. Ich láska mu pomáha opäť nájsť šťastie a zmysel života. Ale šťastné chvíle netrvajú dlho – na povrch vyplávajú skryté tajomstvá a zdá sa, že šťastena hrá s Tylerom a Ally nefér hru. Nezabudni na mňa je nezabudnuteľný príbeh o moci lásky, sile rodiny a o tom, ako je dôležité naplno prežívať každý deň nášho života.

     Distribučný list


/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna/nezabudni_na_mna