VŠETKY MOJE EX

Premiéra: 2. júl 2009
Originálny názov: Ghosts of Girlfriends Past
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2009
Žáner: romantická komédia
Dĺžka: 100 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 35 mm, 1:2,35
Zvuk: SR/SR-D/SDDS/DTS
Oficiálna stránka: http://www.ghostsofgirlfriendspastmovie.com//

Réžia: Mark Waters
Scenár: Jon Lucas
Hrajú: Matthew McConaughey (Mačacie zlato, Lemra lemravá, Sahara, Ako prísť o muža za 10 dní, Svadby podľa Mary), Jennifer Garner (Juno, Kráľovstvo, Elektra, Daredevil, Alias), Emma Stone (Superbad), Noureen DeWulf (Dannyho 13), Michael Douglas (Nepovedz ani slovo, Traffic, Dokonalá vražda, Základný inštinkt)

Krátky obsah:
Slávny fotograf celebrít Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje slobodu, zábavu a ženy….presne v tomto poradí. Povestný starý mládenec, ktorý nemá problém rozísť sa s viacerými priateľkami naraz počas konferenčného hovoru, pohŕda úplne všetkými romantickými citmi. V predvečer svadby svojho mladšieho brata Paula týmto prístupom dokonale otrávi nielen ženícha, ale aj všetkých hostí. Práve vo chvíli, keď to vyzerá tak, že Connorovi sa podarí pokaziť celú svadbu, dostane nečakanú návštevu v podobe duchov niekoľkých jeho bývalých opustených priateliek, ktoré sa rozhodli vziať ho na objavnú a zároveň zábavnú okružnú jazdu po jeho nepodarených vzťahoch – minulých, súčasných aj tých budúcich.

     Distribučný list


/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex/vsetky_moje_ex