SEX V MESTE

Premiéra: 12. jún 2008
Originálny názov: Sex and the City: The Movie
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2008
Žáner: romantická komédia
Dĺžka: 145 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 15 rokov
Formát: 35 mm, 1,85:1
Zvuk: Dolby Digital
Oficiálna stránka: http://www.sexandthecitymovie.com/

Réžia: Michael Patrick King
Scenár: Michael Patrick King
Hudba: Aaron Zigman
Hrajú: Sarah Jessica Parker (Mars útočí!, Na dostrel), Cynthia Nixon (Marvinova izba), Chris Noth (Stroskotanec), Jennifer Hudson (Dreamgirls), Evan Handler ("Nezvestní"), Kim Cattrall, Kristin Davis, Lynn Cohen (Mníchov)

Krátky obsah:
eď ide o veľkosť obrazovky, platí, že čím väčšia, tým lepšiá! Sex v meste prichádza na plátna kín 12. júna a sľubuje odpovede na všetky doteraz nezodpovedané otázky – skončia Carrie a Pán Božský konečne spolu? Dokáže byť Samantha spokojná len s jedným mužom? Otehotnie Charlotte niekedy? Dokážu Miranda a Steve žiť naveky šťastne spolu. Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), úspešná autorka a obľúbená módna ikona je späť. Pokračuje v rozprávaní vlastného príbehu o sexe, láske a módou posadnutých Newyorčankách a jej slávny cynický dôvtip je ostrejší ako kedykoľvek predtým. Dobrodružstvá Carrie, Samanthy (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Mirandy (Cynthia Nixon) pokračujú štyri roky po skončení seriálu. Obľúbená štvorica sa neustále pohráva s prácou a vzťahmi a popri tom rieši materstvo, svadby a manhattanské nehnuteľnosti.

     Distribučný list


/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste/sex_v_meste