KÝM SI PO NÁS PRÍDE

Premiéra: 24. apríl 2008
Originálny názov: The Bucket List
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2007
Žáner: komédia
Dĺžka: 97 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 35mm; 1,85:1
Zvuk: SR/SR-D/SDDS/DTS
Oficiálna stránka: thebucketlist.warnerbros.com/

Réžia: Rob Reiner
Scenár: Justin Zackham
Hudba: Marc Shaiman
Hrajú: Jack Nicholson (Na druhej strane, Tak dobre ako sa len dá), Morgan Freeman (Million Dollar Baby, Se7em, Batman začína), Sean Hayes, Rob Morrow, Alfonso Freeman (Se7em, Vykúpenie z väznice Shawshank)

Krátky obsah:
Automechanik Carter Chambers má milujúcu rodinu a zoznam nesplnených prianí. Finančný magnát Edward Cole má osobného asistenta a miliardy na účte. Keď sa stretnú v jednej nemocničnej izbe, nemôže to dopadnúť inak. Napriek varovaniam lekárov opustia nemocnicu a vydajú sa na cestu plnú dobrodružstiev. Tádž Mahal, safari, pyramídy, tetovacie štúdio, automobilové závody, zoskok padákom... je predsa toľko vecí, ktoré doteraz starí páni nezažili! V hlavných úlohách komédie Roba Reinera o tom, že nikdy nie je neskoro začať žiť naplno, uvidíte dvoch držiteľov Oscara - Jacka Nicholsona a Morgana Freemana.

     Distribučný list


/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list/bucket_list