Rušná hodina 3

Premiéra: 20. september 2007
Originálny názov: Rush Hour 3
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2007
Žáner: akčná komédia
Dĺžka: 91 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 35 mm, 2,35:1
Zvuk: Dolby Digital
Oficiálna stránka: www.rushhourmovie.com

Réžia: Brett Ratner (X-Men: Posledný vzdor, Rušná hodina)
Scenár: Jeff Nathanson (Chyť ma, ak to dokážeš)
Hudba: Lalo Schifrin (Rušná hodina, Po západe slnka)
Hrajú: Jackie Chan, Chris Tucker, Vinnie Jones (X-Men: Posledný vzdor), Hirozuki Sanada (Posledný samuraj, Sunshine), Roselyn Sanchez (Rušná hodina), Max von Sydow (Minority Report), Roman Polanski, Yvan Attal (Mníchov), Youki Kudoh (Gejša)

Krátky obsah:
Chris Tucker sa po šesťročnej prestávke vracia na plátna kín. A to znovu spoločne s hviezdnym tímom - hercom Jackie Chanom, režisérom Brettom Ratnerom (Rušná hodina, Rušná hodina 2, X-Men: Posledný vzdor, Červený drak) a scenáristom Jeffom Nathansonom (Rušná hodina 2, Chyť ma, ak to dokážeš) – v treťom pokračovaní úspešnej série Rušná hodina. Tucker a Chan sa opäť vracajú ako detektív James Carter a honkongský policajt Lee. Tentokrát cestujú do Paríža bojovať proti čínskej tajnej zločineckej organizácii.

     Distribučný list


/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3/rusna_hodina_3