Hudba a text

Premiéra: 22. marec 2007
Originálny názov: Music and Lyrics
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2007
Žáner: romantická komédia
Dĺžka: 104 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 35 mm, 1,85:1
Zvuk: SR/SR-D/SDDS/DTS
Oficiálna stránka: musicandlyrics.warnerbros.com

Réžia: Marc Lawrence (Dva týždne na zaľúbenie)
Scenár: Marc Lawrence
Hudba: Adam Schlesinger
Hrajú: Drew Barrymore (Charlieho anjeli), Hugh Grant (Láska nebeská, Denník Bridget Jonesovej), Kristen Johnston (Austin Powers), Campbell Scott (Singles)

Krátky obsah:
Alex Fletcher (Hugh Grant), zabudnutá popová hviezda osemdesiatych rokov dostane šancu na comeback. Žiariaca diva mu ponúkne, aby s ňou nahral duet. Je tu ale jeden problém – Alex nikdy k žiadnej piesni nenapísal text. Našťastie je tu Sophie (Drew Barrymore), ktorá sa Alexovi stará o kvety. Jej slová udrú na Alexovu strunu. Sophie sa práve spamätáva z nepríjemného vzťahu a nemá najmenšiu chuť s niekým spolupracovať. A už vôbec nie s Alexom, ktorý má fóbiu z akýchkoľvek záväzkov. Ako sa postupne zbližujú za klavírom i pod ním, Alex a Sophie budú musieť čeliť svojmu strachu – a hudbe – aby sa dopracovali k láske a úspechu, ktoré si obaja zaslúžia.

     Distribučný list


/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text/hudba_a_text