Fraktúra

Premiéra: 9. august 2007
Originálny názov: Fracture
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2007
Žáner: thriller
Dĺžka: 113 min
Jazyková verzia: slovenské titulky
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 35 mm, 2,35:1
Zvuk: Dolby Digital
Oficiálna stránka: www.fracturemovie.com

Réžia: Gregory Hoblit
Scenár: Daniel Pyne (Rozhodne sa v nedeľu) a Glenn Gres
Hudba: Jeff Danna (Silent Hill), Mychael Danna (Malá Miss Sunshine)
Hrajú: Anthony Hopkins, Ryan Gosling (Hranice života), David Strathairn (Dobrú noc a veľa šťastia), Rosamund Pike (Pýcha a predsudok, Libertin), Embeth Davidtz (Denník Bridget Jones), Billy Burke, Xander Berkeley (Gattaca)

Krátky obsah:
Keď je pedantský stavebný inžinier (Anthony Hopkins) uznaný ako nevinný z pokusu o vraždu svojej manželky, mladý okresný prokurátor (Ryan Gosling) sa rozhodne vziať boj za spravodlivosť do vlastných rúk. Fraktúra je dramatický thriller plný zvratov a podvodov odohrávajúcich sa prevažne v súdnej sieni, kde sa títo dvaja snažia prelstiť jeden druhého. Vo vedľajších úlohách tohto napínavého thrilleru uvidíte na Oscara nominovaného Davda Strathairna (Dobrú noc a veľa šťastia) a Rosamundu Pike (Pýcha a predsudok). Rozdiel medzi nevinou a vinou je v tých najmenších detailoch. Ak sa pozrieš pozorne, každý prípad má svoje slabé miesto.

     Distribučný list


/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura/fraktura