Na druhej strane

Premiéra: 2. november 2006
Originálny názov: The Departed
Krajina pôvodu: USA
Rok výroby: 2006
Žáner: dráma, thriller
Dĺžka: 152 min
Jazyková verzia: anglická so slovenskými titulkami
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 15 rokov
Formát: 35 mm, 2,35:1
Zvuk: SR / SR-D / SDDS / DTS
Oficiálna stránka: thedeparted.warnerbros.com

Réžia: Martin Scorsese (Letec, Gangy New Yorku)
Scenár: William Monahan (Kráľovstvo nebeské)
Kamera: Michael Ballhaus (Vek nevinnosti, Bram Stocker's Dracula)
Hudba: Howard Shore (Pán prsteňov, Sedem)
Hrajú: Leonardo DiCaprio (Letec, Pláž), Matt Damon (Agent bez minulosti), Jack Nicholson (Tak dobre ako sa len dá), Martin Sheen (Chyť ma, ak to dokážeš), Alec Baldwin (Letec), Mark Wahlberg (Planéta opíc), Vera Farmiga, Ray Winstone (Návrat do Cold Mountain), Anthony Anderson (Scary Movie 3)

Krátky obsah:
Napínavý thriller režiséra Martina Scorseseho sa odohráva v Južnom Bostone, kde polícia vedie vojnu s organizovaným zločinom. Policajt Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) dostane za úlohu v prestrojení sa infiltrovať do mafiánskeho syndikátu, ktorý vedie Costello (Jack Nicholson), zatiaľ čo ostrieľaný zločinec Colin Sullivan (Matt Damon) sa ako informátor infiltroval do oddelenia polície... V momenete keď sa obe strany o tom druhom dozvedia, začína sa akciou nabitá jazda plná napätia.

     Distribučný list


/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane/na_druhej_strane